K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informacíSouhlasím
Prohlédněte si katalog

360x360

prodejna

Najdete nás na facebooku
Možnosti platby
 • Převodem na účet
 • Dobírka
 • Online kartou
MaestroMasterCard ElectronicMasterCardVISAMasterCard Secure CodeVerified by VISAGoPay

Značky zboží

Prohlédněte si značky zboží, které naleznete na našem e-shopu.

COCCODRILLO

170x130Firma CDRL TRADE spol. s r. o. je dceřinnou společností výrobce značkového oblečení a doplňků CDRL S.A., která má své sídlo v Polsku. Firma navrhuje, vyrábí a distribuuje oblečení pro děti a mládež pod značkou Coccodrillo a H@C.

Filozofie 

Dětský svět je každodenním poznáváním , objevováním a hrou. Mnoho smíchu a radosti. Děti jsou našim největším pokladem, proto každý rodič chce pro svoji ratolest co možná nejvíce všeho nejlepšího.

Značka Coccodrillo se účastní těchto srdečných relací již mnoho let. Snažíme se každým dnem dodávat našim zákazníkům výrobky vysoké kvality a při této příležitosti být zároveň partnerem, oporou a inspirací pro rodiče. Doufáme, že naše návrhy, spojené se zábavou, vzděláváním a hrou přinesou Vám, drazí rodiče, ještě více radosti během trávení volného času se svými dětmi.

Bezpečnost oděvů 

Příčinou nehod jsou nejčastěji dekorační nebo funkční části oděvů jako mašle, regulační gumičky a stahovací šerpy. Standardy firmy Coccodrillo byly přizpůsobeny požadavkům Polského normalizačního institutu a direktiv Evropské komise v aspektech, které se týkají zároveň konstrukce i chemického složení. Jednou z nejdůležitějších bezpečnostních norem je norma PN-EN 14682, která se týká šňůrek v dětských oděvech. Tato norma velmi detailně reguluje otázky délky stahovacích šňůrek, které vyčnívají za tunel v páse, na nohavicích nebo v kapuci nebo způsobu uchycení stahovacích gumiček nebo stoperů v mikinách, kalhotech a bundách. Při návrzích oděvů značky Coccodrillo klademe velikou váhu otázkám spojených s bezpečím, proto velmi nekompromisně kontrolujeme soulad našich výrobků s bezpečnostními normami, především s normou PN-EN 14682.

Standardy jakosti 

Ve věci kvality oděvů hlavní roli odehrává surovina, jaká byla použita při výrobě materiálu a také technologie výroby. V případě úpletových látek je základním předpokladem pro oděvy Coccodrillo používání pouze 100% přírodních složek, jelikož tato skutečnost má obrovský vliv na komfort užívání oděvů zajištěním cirkulace vzduchu a tímto, mezi jinými, omezení pocení. Mezi přírodními složkami užívanými při výrobě dominuje především bavlna. O kvalitě bavlny rozhoduje délka "vlasce" a úroveň znečištění. Čím delší je vlas bavlny, tím lepší jakost získané příze. Velké množství nečistot může na druhou stranu vést ke žmolkatění a horší propustnosti vzduchu. Při výrobě materiálů, kromě suroviny, je velmi důležitá použitá technologie, která má klíčový význam v takových aspektech jako srážlivost a stabilita. Společnost CDRL má velmi bohatou zkušenost ve výrobě dětského textilu a čerpá z těchto zkušeností během výběru vhodných surovin. Materiály, které se vybírají pro výrobu procházejí důkladným procesem kontroly, aby bylo zajištěno, že konečný produkt bude trvalý a komfortní v užívání. V případě kojeneckého prádla je jeho jakost obzvláště důležitá, proto k výrobě materiálu je používána velmi tenká příze, která je velmi hustě pletena, díky čemu dosahuje vyšší kvality. Standardem pro oděvy Coccodrillo je srážlivost okolo 5% u textilu a 3% u kojeneckého prádla.

Mayoral

logo mayoral"Pokud chceš dojít co nejdál pamatuj odkud pocházíš"

V roce 2011 módní značka Mayoral oslavila 70let a s heslem "making friends" (přátelství). Během této dlouhé historie existuje spoustu klíčových momentů a rozhodnutí, které zapříčinili vývoj této značkyoblečení a módy pro děti a mládež. Jeden z nevýznamnějších aspektů je původ dětského oblečení Mayoral.

Dominguez Toledo 1941 začal jako malá, skromná firma zabývající se výrobou ponožek a obuvi. Během několika let si tato malá firma reprezentující španělský módní styl, získala mezinárodní uznání na celém světě. O několik let později vznikl "Mayoral mode infatil" ( móda pro děti ), která je dnes mateřskou společností.

V současnosti je Mayoral významným výrobcem dětského módního oblečení a obuvi, který je schopen nabídnout to nejlepší různým zákazníkům až po toho koncového – a tím jsou děti. Společnost je řízena a provozována stále stejnou rodinou už od samého prvopočátku a tudíž může zajistit stejné principy, kterými jsou etika a zodpovědnost.
Slogan " Making Friends" byl a stále je základní součástí Mayoral filozofie stejně jako kvalita.

Sterntaler

  Důvěra - vlogo Stertalerčera, dnes i zítra už od roku 1965.

Velkou inspirací pro vznik jména a loga fimy Sterntaler se stala stejnojmenná pohádka Bratří Grimmů o osiřelé chudé dívce, která díky své laskavosti a srdečnosti rozdala potřebným vše včetně svého oblečení až po svoji spodničku. Za svoji laskavost a dobrotu byla bohatě odměněna zlatem, které spadlo pomocí hvězdy, dívce přímo do klína.
Stejně jako pohádky Bratří Grimmů i výrobky Sterntaler – hračky, oblečení, doplňky nabízí Vašim dětem pohodlí, radost, zábavu, ochranu a to už od roku 1965.

Firma Sterntaler byla založena v roce 1965 Alfonsem a Käte Koch v německém Dornburg-Dorndorfu a zároveň uvedením jejich první kolekce capáčků a obuvi na trh.

 • V roce 1967 rozšířili výrobu o vlastní kolekci klobouků a čepic.
 • V roce 1970 vytvořena první kolekce hraček.
 • V roce 1978 díky rostoucí poptávce rozšiřuje svoji výrobu o první kolekci ponožek a punčochového zboží, stává se odborníkem na tento produkt a nemá konkurence v této oblasti.....
 • V roce 1982 je značka Sterntaler známá a žádaná po celé Evropě.
 • V roce 1988 kromě nově navržených tvarů a modelů výrobků Sterntaler je nejdůležitejším a aktualním úkolem uvedení UV-ochrany u Sterntaler produktů, konkrétně u čepic a klobouků. Značka Sterntaler se stává průkopníkem a zaujímá vedoucí pozici v tomto oboru až dodnes.
 • V roce 1994 Sterntaler patenuje a uvádí na trh zcela novou kolekci ponožek ABS / protiskluzových ponožek. Tento výrobek získavá velkou popularitu.
 • V roce 2002 si Sterntaler zajišťuje vývozní odbytiště ve vice než 25 zemích.
 • V roce 2009 Sterntaler přestavuje svoji první kolekci kojeneckého a dětského oblečení.

Velkou předností a specialitou textilního oblečení značky Sterntaler (čepice, klobouky, svrchní oblečení, plavky) je výroba ze speciálních materiálů s UV filtrem, které vaše děti spolehlivě ochrání před nebezpečným slunečním zářením a zároveň i modely proti jejich vyblednutím. Označení UPF +50 znamená, že látka dokáže ochránit až o 98% ultrafialového záření.

Cornette

logo Cornette

„Cornette Spodní prádlo“ je předním výrobcem spodního prádla v Polsku a majitel značky Cornette . Naše dlouholeté zkušenosti, orientace na potřeby zákazníka a důslednosti v plnění cílů společnosti, vedla k vytvoření silné pozici na polském trhu . Po mnoha letech úsilí a pozornosti na nejvyšší kvalitu našich výrobků, jsme vytvořili značku, kterou si cení a uznává široká škálu spotřebitelů. Pestrá škála produktů, které nabízíme, je určeno pro muže, ženy a děti. Použití originálních a jedinečných vzorů je atraktivní i pro ty nejnáročnější zákazníky. Do řady dětských výrobků, které nabízíme patří: šortky, kalhotky, trička, pyžama, plavky, tepláky, mikiny a ponožky.

Jsme společnost, která vyrábí vlastní řadu pleteného oblečení. Realizujeme výrobu pletenin na základě nejnovějších strojů a zařízení a máme zkušený personál. Vyrábíme pletené bavlny, bavlna s elastanem, viskózy a viskózy s elastanem. Jsme hrdi na ribbedový úplet, žakárový a lícový žerzej. Výrobky z naší tkaniny mají vysokou kvalitu, estetiku a design na míru vkusu i těch nejnáročnějších zákazníků.

Výrobky „Cornette Spodní prádlo“ mají certifikát Öko Tex a "bezpečné pro děti". Tento certifikát potvrzuje, že výrobek je bezpečný pro dítě a zajišťuje kompletní komfort . Znamená to, že jsou označeny výrobky, které byly certifikovány nezávislými, oprávněnými institucemi.

Tato certifikace stanoví, že:

 • surovina je vhodná pro konkrétní použití výrobku k věku dítěte;
 • výrobky, které podléhají certifikaci neobsahují chemické sloučeniny považované za škodlivé přesahující mezní hodnoty;
 • design, funkčnost a bezpečnost výrobků

Boboli

170x130

Jedná se o španělskou rodinnou firmu, která byla založena už v roce 1984 a dnes již působí ve více než 50 zemích světa. V roce 2016 vstoupila na český trh. Boboli  nabízí kvalitní dětské oblečení přičemž klade veliký důraz na bezpečnost, kvalitu a pohodlí. Specifický je i design - výrazné barevné kombinace jsou u dětí velice oblíbené.

Sigikid

170x130

Mottem sigikid je vytvářet takové výrobky, které budou vyhovovat potřebám celé rodiny.

Charakteristickým znakem hraček sigikid je jemnost použitých materiálů, vysoká kvalita, poutavý design, široký záběr druhů, které provází děti v každodenním životě (ať už je to melaminové nádobí, batoh na kroužek nebo plyšák do postele na spinkání)
Sigikid má dlouholetou tradici, v Německu se těší velké fanouškovské základně a u nás zakázanicí postupně vyhledávají tuto značku také.

Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován.

© Všechna práva vyhrazena. www.mlady-svet.cz Vytvořila firma IT Partner

logo-svetle-paticka